Úspechy a členstvá

PRÁVNICKA FIRMA ROKA

Týždenník TREND v spolupráci s EPRAVO.SK každoročne vyhlasuje súťaž Právnicka firma roka. Počas slávnostného galavečera sa udeľujú ocenenia pre Odporúčanú právnicku firmu, Veľmi odporúčanú právnicku firmu a pre víťaza v danej kategórií. Cieľom súťaže je poskytnúť lokálnemu trhu orientáciu v kľúčových odboroch práva.

img

THE LEGAL 500

27-ročný prieskum a analýzy právnických firiem po celom svete umožňujú LEGAL 500 prinášať aktuálne vízie v globalnom právnom svete. Legal 500 hodnotí silné stránky právnickych firiem v 106 jurisdikciách a výsledky každoročne publikujú v zostavenom rebríčku.

img

THE SLOVAK SPECTATOR

The Slovak Spectator vo svojej ročenke Investment Advisory Guide každoročne zverejňuje zoznam najväčších advokátskych kancelárií v Slovenskej Republike. Do rebríčka 10 najväčších právnických firiem sa naša advokátska kancelária zaradila na základe projektov Top 5 Deals in Slovakia a Top 5 All-Time Deals in Slovakia.

img

IFLR1000

IFLR1000 je sprievodca popredných svetových finančných a právnických firiem a právnikov. Prvý rebríček bol uverejnený v roku 1990 a v súčasnej dobe sleduje a mapuje viac ako 120 jurisdikcií po celom svete. Od roku 2014 sme zaradení v zozname uznaných právnických firiem "Recognised" v kategórii FINANCIAL AND CORPORATE.

img

ISA

Investment Support Association ISA má právnu formu záujmového združenia právnických osôb. Reprezentuje skupinu renomovaných spoločností pôsobiacich na území Slovenskej republiky poskytujúcich širokú paletu služieb pre investorov v oboroch, ktoré umožňujú realizáciu širokej škály investičných zámerov.

img

INSOL EUROPE

Hlavným poslaním asociácie je udržať si vedúcu pozíciu v oblasti Európskeho obchodu a konkurznej problematiky s cieľom uľahčiť výmenu informácií a myšlienok medzi svojimi členmi a diskutovať o témach a problémoch s oficiálnymi európskymi a medzinárodnými orgánmi.

img

CHAMBERS & PARTNERS

Od roku 1990 indetifikuje Top právnikov a advokátske kancelárie v 175 krajinách sveta. Poskytuje nezávislé hodnotenia prostredníctvom výskumu uskutočneného tímom vysoko kvalifikovaných a skúsených odborníkov. V rebríčku Europe Guide 2015 v kategórii Reštrukturalizácia/Insolvencia sme sa zaradili medzi „Other Noted Firms“.

img