O Nás

Misia

Profesionálnym pro-klientským prístupom a komplexnými riešeniami na kľúč od roku 2008 rozvíjame našu reputáciu uznávaných špecialistov na obchodné a insolvenčné právo pre významnú referenčnú klientelu a náročné prípady. Aby sme uspokojili narastajúci dopyt po našich službách pri riešení fúzií, akvizícií, sporov, pohľadávok, či občianskych a trestných prípadov, s maximálnym nasadením nám vlastným budujeme identické zázemie popredných odborníkov aj v týchto segmentoch.

Neustále zlepšujeme firemné systémy, procesy, vedomosti a technológie za účelom absolútnej spokojnosti zákazníkov a napredovania s dobou. Chceme rásť a excelovať ako jednotlivci spoločne s firmou, preto si nadštandardne a objektívne ceníme náš tím, investujeme do jeho rozvoja a vzdelávania, podporujeme kooperáciu a celofiremnú komunikáciu na všetkých úrovniach a zároveň zohľadňujeme záujmy a ciele každého z nás.

Aj naďalej budeme pravidelne dopĺňať naše rady výnimočných profesionálov o mladé talenty a odborne i jazykovo najzdatnejších špecialistov na trhu, ktorí budú zároveň aj lojálnymi tímovými hráčmi s najvyšším nasadením, túžbou rásť spolu s firmou, vytrvalosťou, morálnymi a etickými štandardami a maximálnym zmyslom pre detail, zodpovednosť a samostatnosť v kreatívnom riešení problémov.

Vízia

Naším cieľom je byť celoštátne najvyhľadávanejším právnym centrom s jedinečným konceptom poskytovania komplexného spektra špičkových právnych služieb, spolu so súvisiacim podnikateľským a investičným poradenstvom na tej najvyššej úrovni. Budeme vždy o krok vpred - chceme vedieť predvídať a správne uchopiť nové príležitosti a poskytnúť sofistikované a moderné riešenia na mieru, ktoré predčia očakávania aj tých najnáročnejších.

Hodnoty